Моніторинг лісу
5 Вересня, 2018
Нові штрафи та кримінальна відповідальність за незаконну вирубку лісу
8 Жовтня, 2018

Кращого місця для відпочинку ніж ліс годі й придумати. Можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим, чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею. Але багаточисельні відвідувачі лісових масивів не завжди розуміють, що вони тут лише гості. На превеликий жаль, ще є люди, які вважають, що в лісі все дозволено: можна розводити багаття, залишати сміття, ламати дерева, топтати і знищувати рослинність. І часто-густо після їх відвідин залишаються купи сміття та непогашені вогнища, які можуть призвести до лісових пожеж.

Відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Для цього лісівники Мукачівщини постійно займаються роз’яснювальною роботою серед населення. Одним із її видів є встановлення та оновлення  в лісовому фонді протипожежної  та природоохоронної наглядної агітації  в місцях біля доріг та місць масової рекреації населення.

Такі заходи проводяться щорічно з метою запобігання виникненню лісових пожеж та порушень відпочиваючими правил поводження в лісі в період підвищеної пожежної небезпеки. З початком пожежонебезпечного періоду в лісах лісгоспу проведено перекриття  32 несанкціонованих доріг, відновлено та встановлено 29 білбордів, аншлагів та інформаційних стендів.

Пресслужба ДП “Мукачівське ЛГ

Рисунок1
Рисунок2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.