Фоторепортаж з колегії лісівників на базі ДП «Мукачівське ЛГ»
20 Листопада, 2017
Оновлену адмінбудівлю Майданського лісництва відкрили на Мукачівщині
21 Листопада, 2017
Показати всі

Виїзна колегія лісників області (ВІДЕО)

Виїзна колегія Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася на базі «Мукачівського лісового господарства».

Після настановчого засідання відвідали дендропарк «Березинка». З часів заснування – а це 1957 рік- на території площею 34 гектари випробувано понад 2000 деревно-чагарникових порід, з них 350 видів -екзотичні. На базі дендропарку проходять уроки природознавства для школярів з різних куточків Закарпаття. Крім того, відвідувачі, можуть прогулятися екостежкою, відпочити у туристично-рекреаційих зонах та, не тільки дізнатися багато цікавого, а й придбати рослини чи дерева, які їм сподобалися.

Далі учасники колегії відвідали урочище «Госуаз», де проводяться рубки догляду й лісові культури. Наступна зупинка : суцільно санітарні рубки дубових насаджень, вік яких становить 150 років. Лісівники кажуть, мали б вирубувати до 100 кубів у рік, а фактично санітарні рубки на території Мукачівського лісгоспу, площа якого у середньому 27 тисяч, цього року склали 60%. У результаті, економічні втрати. Завершили колегію урочистим відкриттям оновленої адмінбудівлі Майданівського лісництва.

Протягом 2017 року було відремонтували контору лісгоспу та два лісництва. На всі три обєкти витратили до 1 мільйона 700 тисяч гривень. У 2018 році збудують контору Лавківського лісництва, землі якого приєднали від агролісів до Мукачіівського лісгоспу. Намітили й інші плани на майбутнє – насамперед будівництво лісових доріг. Начальник обласного лісгоспу зазначив: Продовжуватимуть тримати під контролем і незаконні рубки. До прикладу, за 2017 рік, порівняно з попереднім, їх зменшилося на 300 %. Також, у планах розвиток рекреації та туризму, енергозбереження , переробки деревини та лісових відходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.