Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Наступив пожежонебезпечний період!
25 Березня, 2019
Сьогодні, 22 травня 2019 р. в адмін будівлі ДП «Мукачівське ЛГ» відбулася профспілкова конференція.
22 Травня, 2019
Показати всі

Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Сьогодні, 28 березня, на території Мукачівського держлісгоспу, Мукачівського лісництва було закладено новий дубовий ліс. Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» набула масштабності на Закарпатті й надбала немало прихильників-природолюбів, які щороку долучаються до посадки закарпатських лісів.

Цього весняного дня до акції долучилися також представники фермерського господарства –  «ЛЕТА» та школярі Жнятинської ЗОШ І-ІІ ст.

Метою проведення Акції є не лише посадка лісокультур, а й обмін інформацією між її учасниками. Не лише фізично попрацювати, а й корисного почерпнути для себе – покликано Акцією. Зокрема, чимало дізнатися про особливості посадки різних лісових культур, навчитися правильно садити дерева, вірно вибирати ту чи іншу породу дерев для своїх потреб та побачити майстер-клас із посадки дерев від досвідчених лісівників, почути чимало корисних порад із правильного вибору тієї чи іншої культури для посадки на своїй присадибній ділянці виходячи зі складу ґрунту – все це з користю для себе і для навколишнього середовища.

Як розповів лісничий Мукачівського лісництва Олександр Зварич, ділянка, на якій здійснювалася посадка від зрубу 2019 року і одразу ж навесні лісівниками було прийняте рішення її заліснити.

На площі 1,0 гектара в Мукачівському лісництві квартал 53 видділ 8.5 лісівники створили нові лісові культури комбінованим способом — посів жолудя, посадка саджанців ясена звичайного, дуба австрійського та дуба македонського й горіха чорного для покращення породного складу.

Головний лісничий Мукачівського держлісгоспу Василь Русин:

«Мукачівське лісове господарство до весняної посадки готове. Цього року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» плануємо заліснити 88,5 гектара лісокультурної площі. Для цього у нас є достатня кількість посадкового матеріалу, адже минулої осені лісівники зібрали рясний врожай – 4500 кг. жолудів дуба звичайного та дуба скельного. Інший посадковий матеріал із наших лісових розсадників».

IMG_1514
IMG_1521
IMG_1540
IMG_1569
IMG_1555
IMG_1608

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.