В Україні збільшилась кількість сертифікованих лісів – Держлісагентство

На колегії Держлісагентства обговорили результати та плани лісокультурної кампанії
22 Лютого, 2019
Протипожежна сила мукачівських лісівників
27 Лютого, 2019
Показати всі

В Україні збільшилась кількість сертифікованих лісів – Держлісагентство

В Україні збільшилась кількість лісів, сертифікованих за міжнародними стандартами. Станом на лютий цього року сертифіковано 4,23 мільйони гектарів лісів, що складає 41 % лісових ділянок країни. Про це повідомив заступник голови Держлісагентство Володимир Бондар у Києві під час презентації публічного звіту.

“В Україні збільшилась кількість лісів, які є сертифікованими за міжнародними стандартами. А це означає, що в Україні ведеться не виснажливе для природи і збалансоване лісове господарство відповідно до міжнародних вимог щодо управління та лісокористуванням на засадах сталого розвитку. За даними неурядової некомерційної організації FSC®, в Україні, станом на лютий 2019 року, сертифіковано 4,23 млн га лісів, а це 41% лісових ділянок країни”, – зазначив Бондар.

Додамо, за даними міжнародної некомерційної неурядової організації FSC у січня 2019 року було сертифіковано 4,08 млн га українських лісів.

Бондар також наголосив, що у 2018 році Міжнародний акредитаційний сервіс перевірки діяльності аудиторських компаній, що надають сертифікати FSC, так і не виявив недоліків в роботі “Лісової опікунська рада” під час сертифікації українських лісів.

“Вони (Міжнародний акредитаційний сервіс – ред) не виявили жодних розбіжностей чи жодних непрофесійних підходів, а це дає змогу говорити про те, що українські ліси сертифіковані і відповідають міжнародним вимогам” – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.