«Джерело питної води» – під опікою мукачівських лісівників
19 Вересня, 2019
СИМВОЛ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА.
17 Грудня, 2019

Пожежонебезпечний період триває…

            З настанням пори збору врожаю на полях різко підвищується пожежна небезпека в лісах. Внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, випалювання сухої рослинності та її залишків на відкритих територіях виникає загроза перекидання вогню в прилеглі лісові масиви. Залишаючи вогонь після відпочинку у лісі, кидаючи недопалки, люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії часто мають вкрай негативні наслідки. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви і завдати великих збитків.

Для охорони лісів від пожеж і прийняття оперативних заходів по їх виявленню та ліквідації, приймається комплекс організаційних, профілактичних заходів з попередження лісових пожеж та мінімізації їх наслідків. Біля лісових масивів вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення виставлені аншлаги, поновлюються біг-борди на протипожежну тематику; публікуються у засобах масової інформації звернення до громадян з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

Велике значення має живе спілкування з людьми. Так лісовою охороною ДП «Мукачівське ЛГ» спільно з рятувальниками ДСНС Мукачівського р-ну проводиться роз’яснювальна робота з відпочиваючими та місцевими жителями у вигляді бесід. Такі зустрічі допомагають припинити безглузду традицію «вогняного прибирання» земельних наділів та присадибних ділянок.

Працівники державної лісової охорони звертаються до усіх громадян та попереджають, що спалювання сухої трави в лісі та на полях суворо ЗАБОРОНЕНЕ. Особи, винні у порушенні правил пожежної безпеки в лісах України несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

изображение_viber_2019-09-26_11-49-46
изображение_viber_2019-09-26_11-52-38
изображение_viber_2019-09-26_11-55-45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.