Підприємства Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства сплатили близько півмільярда гривень податків та зборів до бюджету за 2021 рік.
10 Лютого, 2022
Мешканцям Закарпаття заборонено відвідувати ліси області❌
29 Березня, 2022

Збережемо ліси від пожеж!


З появою перших теплих весняних променів внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, випалювання сухої рослинності та її залишків на відкритих територіях виникає загроза перекидання вогню в прилеглі лісові масиви. За статистикою минулих років всі лісові пожежі виникали в наслідок підпалу сухої рослинності поза межами лісових масивів-на суміжних землях, що прилягають до держлісфонду.

Лісова пожежа- одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує великі площі зелених насаджень. У вогні гине все живе (комахи, птахи і звірі та їх молодняк). Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. Пожежі легше запобігти, ніж зупинити.

Працівники державної лісової охорони звертаються до всіх громадян та нагадують, що під час пожежонебезпечного періоду категорично забороняється розводити багаття у лісі; в`їзд на територію лісового фонду транспортних засобів; палити, кидати в лісі непогашені сірники, недопалки; випалювати траву та інші рослинні рештки; звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи  тощо.

Нагадуємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність, а за знищення чи пошкодження лісових масивів вогнем – кримінальна відповідальність.

У  разі виявлення лісової пожежі ДП «Мукачівський ЛГ» просить повідомляти службу з надзвичайних ситуацій за номером -101; відповідальних чергових ДП «Мукачівське ЛГ» тел. 6-25-80.

 

Адміністрація  ДП «Мукачівське ЛГ»

изображение_viber_2019-09-26_11-49-46
изображение_viber_2019-09-26_11-52-38
изображение_viber_2019-09-26_11-55-45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.