На Мукачівщині з’явився рекреаційний пункт з волейбольним майданчиком

Правила зрізання. Як правильно збирати гриби на Закарпатті, не ризикуючи отруїтися
25 Вересня, 2017
Вітаємо директора Василя Анталовського з Днем народження!
30 Жовтня, 2017
Показати всі

На Мукачівщині з’явився рекреаційний пункт з волейбольним майданчиком

Перший туристично-рекреаційний пункт з волейбольним майданчиком у Мукачівському лісництві став справжнім магнітом для туристів. Знаходиться він у лісі на шляху автотраси міжнародного значення «Мукачево-Берегово-Лужанка».

Його облаштували цієї осені. На рекреаційному пункті на території Мукачівського лісництва ДП «Мукачівське ЛГ» для туристів та відпочиваючих встановлені бесідки, гойдалки, смітники і туалети. Окрім того на території рекреаційного пункту встановлена перша у Закарпатті волейбольна площадка для того, щоб діти займалися фізичною культурою і спортом та були здоровими. Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя й майбутнє української нації.

– Ми не зменшуємо темп. Ми працюємо далі. Цього року встановили уже два рекреаційних пункти – в Мукачівському лісництві та дендропарку «Березинка». Для дітей на місці відпочинку для туристів з’явилися декілька ігрових просторів – гірки й гойдалки, для любителів шашликів – майданчики для пікніка з альтанками та мангалами. Усе облаштовано за кошти держлісгоспу. І вже можна сміло заявити, що вже сьогодні це місце стало туристичною меккою – кожного разу у ньому зупиняються туристи та гості Мукачівського району, – каже директор Мукачівського держлісгоспу Василь Анталовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.