Мукачівськими лісівниками облаштовано джерело питної води

Вітаємо директора Василя Анталовського з Днем народження!
30 Жовтня, 2017
Мукачівські лісівники вийшли на фінішну пряму з ремонту лісництв
2 Листопада, 2017
Показати всі

Мукачівськими лісівниками облаштовано джерело питної води

Вода – життя, а чиста вода – здоров’я, джерельна води Карпат – фундамент довголіття!

В останні десятиріччя ми з тривогою спостерігаємо за глобальним забрудненням навколишнього природного середовища – лісових масивів та річок і вичерпанням природних ресурсів, у зв’язку з чим, водний фактор став одним з головних чинників національної безпеки, екологічні проблеми набули загальнодержавного значення і особливу роль в цьому процесі займають водні ресурси.

Тож увага лісівників окрім збереження та догляду за зеленими насадженнями прикута й до облаштування джерел для забезпечення санітарних і гігієнічних вимог та з архітектурно-естетичною метою. У смт Кольчино на території Майданського лісництва ДП «Мукачівське ЛГ» «вартові лісу» облаштували джерело питної водиці. Адже джерела питної води в лісі мають величезне значення для підтримання водного балансу інших поверхневих джерел. Більшість витоків річок, потічків починаються з джерела.

Старожили не можуть згадати з якого часу б’є джерело, воно було завжди. Минають роки та не заростає стежина до живильного джерела. Джерело напувало лісівників і пастухів холодною кришталево-чистою, приємною на смак водою. А тепер кожного, хто захоче випити свіжої води, чистої, як гірський кришталь.

Працівниками держлісгоспу власноруч зроблено та встановлено будиночок для джерела, який придасть естетичного вигляду та дасть змогу зменшити засміченість витоку джерела, встановлено лавицю для відпочинку з дороги для людей, які прийшли по воду та інформаційний стенд, який наочно розповідає про значення води для живого організму.

Отже, тепер кожний охочий зможе зупинитися біля джерела й набрати собі живиці – скільки душа забажає.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.