Лісова охорона ДП «Мукачівське ЛГ спільно з рятувальниками тренувалися приборкувати лісові пожежі.

АЧС: в рамках депопуляції на Мукачівщині добуто 28 диких кабанів
26 Квітня, 2018
Заступник Голови Держлісагентства та керівник Лісової служби Словенії обговорили вплив змін клімату на лісове господарство
30 Травня, 2018
Показати всі

Лісова охорона ДП «Мукачівське ЛГ спільно з рятувальниками тренувалися приборкувати лісові пожежі.

Лісова охорона ДП «Мукачівське ЛГ» спільно з рятувальниками державної служби з надзвичайних ситуацій тренувалися приборкувати лісові пожежі.


25 травня 2018 року державною лісовою охороною ДП «Мукачівське лісове господарство» спільно з  підрозділами ДСНС Мукачівського району було проведено спільне тренування з приборкування лісових пожеж.

За тактичним задумом, з невстановлениї причини біля с. Березинка виникло загоряння сухої трави на площі 1га. Через сильний вітер пожежа перекинулась на суху лісову підстилку площею близько 2га. Внаслідок надзвичайної ситуації, 3 особи отримали опіки.

Для ліквідації пожежі першими прибули працівники лісової охорони Мукачівського лісництва з пожежним модулем та іншими засобами гасіння лісових пожеж. Зважаючи на складність ситуації та загрозу перекидання вогню на кордонний будинок лісгоспу, оперативним штабом приймається рішення залучення до ліквідації пожежі рятувальні підрозділи ДСНС Мукачівського району.

Спільними зусиллями з використанням ранцевих вогнегасників, шанцевого інструменту, пожежного модулю та пожежної техніки ДСНС «лісову пожежу» вдалося локалізувати та ліквідувати.

Метою проведення таких заходів є перевірка готовності та взаємодії усіх органів та служб, які залучаються до гасіння лісових пожеж, практичного відпрацювання мобілізаційних планів ліквідації лісових пожеж.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, випалювання сухої рослинності та її залишків на відкритих територіях виникає загроза перекидання вогню в прилеглі лісові масиви.

За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Якщо у результаті підпалу будуть знищені або пошкоджені лісові масиви, зелені насадження навколо населених пунктів, винуватці можуть біти покарані не лише штрафом від 5100 до 8500 грн, а й позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Працівники державної лісової охорони звертаються до всіх громадян та попереджають, що несанкціоноване розпалювання багать в лісі та спалювання сухої трави в лісі та на полях суворо ЗАБОРОНЕНО.

                                                                                             Пресслужба ДП «Мукачівське ЛГ»

IMG_0783
IMG_0801
IMG_0804
IMG_0818
IMG_0836
IMG_0852

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.