Лісівники Мукачівського держлісгоспу будують нові та реконструюють вже діючі контори лісництв (ВІДЕО)

Де відпочити в лісах Мукачівщини знають лісівники (ВІДЕО)
12 Грудня, 2018
Шановні друзі і колеги!
1 Січня, 2019
Показати всі

Лісівники Мукачівського держлісгоспу будують нові та реконструюють вже діючі контори лісництв (ВІДЕО)

Лісівники Мукачівського держлісгоспу будують нові та реконструюють вже діючі контори лісництв. Уже другий рік поспіль лісівники Мукачівського держлісгоспу будують нові та реконструюють вже діючі контори лісництв.

У зв’язку із приєднанням до держлісгоспу лісових масивів агролісу, постало питання місця роботи штату новоутвореного Лавківського лісництва. Майбутня контора знаходитиметься на базі кордонного будиночку, який піддався капітальній реконструкції.

Ремонтними роботами передбачено заміна даху, вікон, дверей, оновлення фасаду будівлі. Внутрішні роботи знаходяться на завершальній стадії: проведено автономне опалення і каналізаційна мережа. Наразі реконструкція будівлі виходить на фінішну пряму, і вже у новому році працівники Лавківського лісництва працюватимуть у нових умовах. Важливо зазначити, крім цього, завершилась реконструкція контори Кленовецького лісництва. Було облагорожено прилеглу територію, проведено внутрішній та зовнішній ремонт стін. Замінено вікна, двері, а на другому поверсі облаштовано кімнати відпочинку. Загалом реконструкція Кленовецького лісництва обійшлась Мукачівському держлісгоспу майже 200 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.