Лісівниками Закарпаття проведено 490 рейдів з початку пожежонебезпечного періоду

Від нашої позиції залежить, чи зможемо ми зберегти лісову галузь Україні, – заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар
25 Липня, 2018
Маніпуляція фактами британської неурядової організації Earthsight щодо неконтрольованого експорту лісу в Європу
31 Липня, 2018
Показати всі

Лісівниками Закарпаття проведено 490 рейдів з початку пожежонебезпечного періоду

На Закарпатті шукають порушників протипожежної безпеки. Рейди проводять співробітники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 
Протягом І-го півріччя 2018 року рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства проведено 490 протипожежних профілактичних рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду. В результаті проведеної роботи виявлено 80 лісопорушників (сума завданої шкоди становить 9044 грн).
 
За словами директора Мукачівського держлісгоспу Василя Анталовського питання пожежної безпеки жителів Мукачівського району залишається актуальним в будь-який час року. Саме тому працівники державної лісової охорони Мукачівського держлісгоспу докладають максимум зусиль, щоб попередити пожежі у лісових масивах. З цією метою активно проводиться роз’яснювальна робота серед населення
 
Рейди, спрямовані на недопущення та припинення порушень правил пожежної безпеки в лісах проходять щодня. Під час рейдів з громадянами проводиться роз’яснювальна робота щодо небезпеки розведення вогню в лісових масивах та заборони розведення багаття у лісах. Відпочиваючим роздавали пам’ятки щодо недопущення лісових пожеж та інструкції щодо дій у разі виявлення пожежі в лісі.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.