«Джерело питної води» – під опікою мукачівських лісівників

Науковці досліджують ліси Закарпаття
5 Липня, 2019
Пожежонебезпечний період триває…
2 Жовтня, 2019
Показати всі

«Джерело питної води» – під опікою мукачівських лісівників

Нещодавно мукачівські лісівники оновили одну з найбільш улюблених та відвідуваних гідрологічних пам’яток природи в смт Кольчино на території Майданського лісництва ДП «Мукачівське ЛГ» – джерело питної води.
 
Подорожуючі, що прямують до лісу, добре знають, де не лише набрати кришталево-чистої джерельної, завжди холодної води, але й з приємністю перепочити в лісі в спеціально обладнаному місці для відпочинку.
 
Як повідомив директор Мукачівського лісгоспу Василь Анталовський, цей об’єкт має достатньо високе рекреаційне навантаження через зручне розташування поряд із селом. З цим і пов’язаний той факт, що лісове джерело знаходиться під постійною опікою лісівників, аби й надалі приносити користь лісовим гостям. 
 
Повну реконструкцію і облаштування «Підземного джерела» було здійснено два роки тому. Нині ж на його території провели поточний ремонт.
 
Тож лісівники вкотре звертаються до громадян з проханням цінувати й оберігати такі прекрасні лісові місцини, не смітити та не пошкоджувати малі архітектурні форми, які зроблені для зручності й комфорту в лісі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.