Ромська організація та ромське населення висловило щиру подяку директору ДП “Мукачівське ЛГ “
22 Лютого, 2018
Збережемо ліси від пожеж!
27 Лютого, 2018

Акція  «Первоцвіт-2018»


 ДП «Мукачівське  лісове господарство» звертається до мешканців нашого краю з проханням проявляти екологічну свідомість та не купувати, не продавати і просто не зривати весняних квітів, під час вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів (Crocus heuffelianus Herb), підсніжник білосніжний (Galanthusnivalis.L.), нарцис вузьколистий (Narcissjs angustifolius Curtis), білоцвіт весняний (Leucojum vemum L.), та сон-трава біла (Pulsatilla alba Reichenb).

Згідно з діючим законодавством за порушення порядку придбання і збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, вимог щодо охорони таких видів рослин, знищення або незаконне вилучення їх з природного середовища, винні особи притягаються до адміністративної відповідальності.

За порушення вимог природоохоронного законодавства передбачена відповідальність за ст. 88-1 ч. 1, ч. 2 та ст. 90 КупАП. Так, відповідно до ч.І ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 340 до 850 грн. із конфіскацією об’єктів рослинного світу. Згідно ч.2 ст. 88-1 ті самі дії, вчинені щодо об’єктів рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн. із конфіскацією об’єктів рослинного світу, а також передбачене відшкодування в державну казну за одну знищену рослину, яке становить від 49 до 62 гривень.

Давайте охороняти навколишнє середовище спільно заради збереження унікальної природи Українських Карпат!

     Адміністрація ДП «Мукачівське ЛГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.