У Закарпатті на 1 м² землі квітне сотня крокусів (ВІДЕО)
18 Березня, 2017
Сезон тиші!
11 Квітня, 2017

Державне підприємство «Мукачівське лісове господарство» 4 квітня завершило весняну лісокультурну кампанію, яка і цьогоріч проводилася у рамках Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» вже в дванадцяте. В цей день, на зрубі 2017 року що вийшов з під рубки головного користування, були проведені лісовідновні роботи в кварталі 78 виділ 5 лісового фонду Мукачівського лісництва на площі 1,0 га. Активну участь у створенні лісових культур, шляхом посадки саджанців дуба звичайного на цій площі, прийняли голова Мукачівської районної державної адміністрації Гайдай Сергій Володимирович, голова Рафайнівської сільської ради Онтол Йосиф та Гараздівської сільської ради Копос Густав, доцент кафедри Чучка Іван Михайлович, старші викладачі Кратко Ігор Романович та Зозуляк Марта Михайлівна, студенти факультету економіки управління та інженерії Мукачівського Державного Університету. Під час проведення посадки лісу директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Васильович Анталовський ознайомив учасників Акції, майбутніх менеджерів, з поняттями лісовідтворення, лісовідновлення, лісорозведення, створення лісових культур, сприяння природному поновленню, природного заліснення. Відповідаючи на запитання студентської молоді та викладачів директор держлісгоспу не оминув ознайомити учасників заходу і з такими поняттями, як догляд за лісовими культурами, рубки догляду за лісом, рубки головного користування проведення санітарно-оздоровчих заходів. Одночасно, Василь Анталовський відмітив, що система ведення лісового господарства ставить значно більше лісівничих та господарських завдань перед державною лісовою охороною та лісівниками нашого краю. Приємним моментом було те, що керівник підприємства відмітив найактивнішу і наймолодшу учасницю акції шестирічну  Зозуляк  Дарію. Щоб момент співпраці мукачівських лісівників та студентської молоді став доброю традицією, на завершення зустрічі керівник держлісгоспу доручив спеціалістам вручити всім учасникам Акції  письмові подяки.

При підведенні підсумків, інженерами відділу лісового господарства ДП «Мукачівське ЛГ» учасники Акції були ознайомленні із загальними показниками заходів з лісовідновлення весною 2017 року по підприємству в цілому, а саме: – створення лісових культур на зрубах проведено на площі 37,8 га, з яких шляхом посадки лісу охоплено 33,9 га, шляхом посіву жолудя дуба скельного – 3,9 га. Сприяння природному поновленню проведено на площі 74,0 га. Під природне заліснення залишено 8,6 га. Для проведення озеленення міст і сіл в лісовому розсаднику дендрарія «Березинка» вирощено 7,88 тис. шт. стандартних саджанців таких порід, як кедр атласький та каліфорнійський, дугласія, кипарисовик Лавсона, криптомерія японська, кунінгамія, туя західна, тис ягідний, альбіція, гінкгобілоба, катальпа, тюльпанне дерево, магнолія трипелюсткова, аукуба, барбарис Тунберга та Юліана, гібіск сірійський, калікант, магонія падуболиста, магнолія Кобус та інші. Загалом понад 50 видів деревних та чагарникових порід.

Доцент кафедри МДУ Іван Чучка у своєму виступі від імені учасників заходу висловив щиру вдячність за надання їм можливості ближче ознайомитися з специфікою лісового господарства та побажання і надалі тісно і активно співпрацювати з державною лісовою охороною ДП «Мукачівське ЛГ» у проведенні різного роду лісівничих заходів.

 Русин Василь

Головний лісничий

Державного підприємства

«Мукачівське лісове господарство»

IMG_20170404_113824
IMG_20170404_134100
IMG_20170404_114536
IMG_20170404_134327

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.