25 вересня відбудеться засідання з лісової сертифікації

Василь Анталовський отримав нагороду за «Заслуги перед Закарпаттям»
21 Вересня, 2017
Правила зрізання. Як правильно збирати гриби на Закарпатті, не ризикуючи отруїтися
25 Вересня, 2017
Показати всі

25 вересня відбудеться засідання з лісової сертифікації

У понеділок, 25 вересня, в Ужгороді відбудеться засідання з питань лісової сертифікації за участі нацпредставництва FSC
 
Будуть розглянуті питання видачі, підтвердження дії сертифікатів відповідності на системи лісоуправління і лісокористування, лісову продукцію та інші.
 
У понеділок, 25 вересня, в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбудеться засідання з питань лісової сертифікації між Закарпатським ОУЛМГ, Національним представництвом FSC в України, Дунайсько-Карпатською програмою WWF, екологічним НГО та соціально і екологічного відповідальними деревообробними та лісозаготівельними підприємствами Закарпаття.
 
На засіданні будуть розглянуті питання видачі, підтвердження дії сертифікатів відповідності на системи лісоуправління і лісокористування, лісову продукцію за ознакою походження та обговорено питання дії новоствореної асоціації підприємств, які отримали сертифікат FSC або ж бажають його отримати. Також учасники засідання зачитають відповідні доповіді щодо виконання Меморандуму за 2016-й рік.
 
Запрошуються представники ЗМІ (акредитація для представників ЗМІ за телефоном: 068 140 5 777 Юлія Давидова (прес-секретар Закарпатського ОУЛМГ).
 
Місце проведення: м. Ужгород, вул. Собранецька, 156. Початок о 11.00.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *