24 травня в лісових угіддях ДП “Мукачівського ЛГ” відбулися спільні навчання із гасіння пожеж в екосистемах.

Коштовна краса Верховини тепер під ВІДЕО наглядом
23 Травня, 2017
Держлісагентство: площа всихання дерев перевищила 330 тис. га
2 Серпня, 2017
Показати всі

24 травня в лісових угіддях ДП “Мукачівського ЛГ” відбулися спільні навчання із гасіння пожеж в екосистемах.

24 травня в лісових угіддях ДП “Мукачівське лісове господарство” відбулися спільні навчання із гасіння пожеж в екосистемах. У тренуваннях взяли участь: працівники державної лісової охорони ДП “Мукачівське ЛГ”, особовий склад та спецтехніка 2-го державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Закарпатській області,  правоохоронці, медики та енергетики.

За легендою, за невстановлених причин загорівся гектар сухої трави на межі лісового масиву. Через сильний вітер вогонь перекинувся на лісову підстилку та дерева загальною площею понад 2 гектари. Внаслідок цієї надзвичайної ситуаціє троє людей отримали термічні опіки. Виникла загроза перекидання вогню вглиб лісу, що становить небезпеку населенню с. Березинка.
Зважаючи на складність ситуації, державною лісовою охороною лісгоспу приймається рішення аби залучити до ліквідації пожежі рятувальні підрозділи Мукачівського району. Спільними зусиллями “загорання” в лісовому фонді вдалося ліквідувати.

На місці пожежі працював штаб пожежогасіння, яким приймалися рішення щодо нарощування сил та засобів лісогосподарських підприємств та пожежних підрозділів. Загалом у навчаннях брали участь 41 чоловік та 8 одиниць техніки, з них від держлісгоспу пожежний модуль, лісогосподарський трактор для прокладання протипожежних мінералізованих смуг, пожежні дружини в кількості 23-х чоловік, ДСНС Мукачівщини – 18 рятувальників та 3 одиниці спеціальної й аварійно-рятувальної техніки.
Підсумовуючи результат, присутні зауважили, що такі спільні тренування є особливо актуальними перед початком літнього сезону пікніків, адже такі навчання  дозволяють різним службам налагодити взаємодію.

Пресслужба ДП “Мукачівське ЛГ”

IMG_0081
IMG_0118
IMG_0083
IMG_0143
IMG_0125
IMG_0157123
IMG_0148
IMG_0102

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.